ההבטחה הגדולה שלנו – השקט הנפשי שבידיעה שדאגת לעתיד הכלכלי של המשפחה שלך

כללי » ההבטחה הגדולה שלנו – השקט הנפשי שבידיעה שדאגת לעתיד הכלכלי של המשפחה שלך

הרבה אנשים רוצים שנחשוב שפנסיה וביטוח הם נושאים קשים ומורכבים.

ויש להם סיבה טובה – סכומי הכסף שקשורים לתחומים האלה הם אדירים, וחוסר הידע שלנו מרוויח להם הרבה מאוד כסף. על חשבוננו כמובן.

כמה פעמים ישבנו עם סוכן ביטוח ויצאנו בהרגשה הלא נוחה, שאנחנו לא בטוחים שהוא עזר לנו לקבל את ההחלטות שטובות עבורנו? כמה פעמים ניסינו בכוונה טובה להבין את הדוח השנתי מקרן הפנסיה, או את פוליסת הביטוח והתייאשנו אחרי כמה דקות?

ועם יד על הלב – מישהו כאן באמת חושב שהוא קיבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור העתיד הכלכלי שלו ושל משפחתו? (ולא את ההחלטות שמעשירות את חברות הביטוח?)

הבטחה

אז נכון, פנסיה וביטוח הם תחומים קשים ומורכבים, וכנראה שגם מי שעוסקים בהם לא יודעים כל מה שניתן וצריך לדעת עליהם, אבל כשמסתכלים על החלטות הכלכליות החשובות ביותר שצריכים לקבל, רואים שיש כמה עקרונות פשוטים שיכולים לשפר באופן משמעותי מאוד את ההחלטות שקיבלנו עד היום (וכן – גם לא לעשות כלום זו החלטה – וכנראה שלא מאוד מוצלחת…).

savey הוקמה על ידי 3 יזמים חברתיים במטרה אחת – לעזור לאנשים לקבל החלטות כלכליות טובות יותר עבור עתידם ועתיד משפחתם. עבור המטרה הזו יצרנו 3 שירותים מרכזיים:

  1. כלים ומחשבונים ייחודיים שעוזרים לכם להבין בצורה פשוטה מה אתם באמת צריכים – לא פחות, ולא יותר.
  2. מדריכי “כל מה שצריך לדעת כדי לקבל החלטה מעולה” – מדריכים ידידותיים ואובייקטיביים שמכילים רק מה שחשוב לדעת בשביל לקבל החלטות טובות יותר. עבדנו קשה מאוד כדי לסנן את כל המידע שאינו מספיק רלוונטי או חשוב לטובת קבלת ההחלטה, והשארנו רק מה שאתם באמת חייבים לדעת.
  3. קבלת הצעות מגופים מובילים, במחיר ובשירות – הביטוי “לקנות בזול ולשלם יקר” מקבל בעולם הביטוח משמעויות חדשות לחלוטין ולעיתים אף הרות אסון. אנחנו ב-savey שואפים לאפשר לכם לחבור לגופים המובילים בענף הביטוח – במחיר, ולא פחות חשוב – בשירות. לשם כך מופיעים באתר רק חברות וסוכנויות חזקות ואיכותיות, שאנחנו מאמינים בהן, והרשימה תמשיך ותתעדכן באופן שוטף בהתאם למשוב שנקבל מכם.

אז קחו 15 דקות, היכנסו לאחד הנושאים שמופיעים באתר, ותדעו – אתם עושים מה שנכון עבור המשפחה שלכם ועבורכם.

עוד באותו נושא:

יועץ פנסיוני אובייקטיבי ברישיון משרד האוצר, חבר לשכת היועצים הפנסיוניים ופורום החוסכים לפנסיה. יזם חברתי, כותב, מוסיקאי.
כל התכנים באתר זה נועדו לסייע לקוראים בקבלת החלטות כלכליות טובות יותר, אך אינם מהווים ייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות אישי המותאם לצרכי הקורא.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות