הלמן-אלדובי: אין מו”מ למכירת חברת הגמל והפנסיה ל”הפניקס”

פנסיה » הלמן-אלדובי: אין מו"מ למכירת חברת הגמל והפנסיה ל"הפניקס"

הלמן אלדובי לוגו

לאור פרסומים שהופיעו לאחרונה בעיתונות הכלכלית, בדבר מגעים לרכישת חברת הגמל והפנסיה של הלמן אלדובי על ידי חברת הפניקס, פרסם בית ההשקעות הכחשה נמרצת.

בהודעה לבורסה של בית ההשקעות הלמן אלדובי נרשם:

“הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה רשמה בתקופה האחרונה צמיחה ניכרת בהיקף פעילותה ובכלל זאת קרן הפנסיה המקיפה של הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה דורגה כקרן הצומחת ביותר מבין כלל קרנות הפנסיה בישראל וכחברה שגייסה, באופן אבסולוטי, את מספר העמיתים הגדול ביותר בתחום.

כחלק מאסטרטגיית הגידול, וכחלק ממהלך העסקים השוטף, החברה בוחנת ומגישה מעת לעת הצעות לרכישת פעילויות מתחרות של גופים שונים בתחום.

לאור תנופת הצמיחה של הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה, מקבלת החברה מעת לעת פניות דומות מגופים אחרים. החברה מבהירה כי לא מתקיים כל משא ומתן למכירת פעילות הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה. ככל ומשא ומתן כזה או אחר יתקיים
בעתיד, תדווח החברה על פי כל דין”.

יצויין שחברת הגמל של הלמן אלדובי, שהייתה בעבר הפסדית, הפגינה בשנה האחרונה גידול של עשרות אחוזים בהכנסות וברווחיות, בין היתר בעקבות המיזוג עם פעילות הגמל של בית ההשקעות IBI.

  קבלו הצעות מעולות לפנסיה וחיסכון:

  בחרו מוצר:
  קרן פנסיהביטוח מנהליםקופת גמל
  קרן השתלמותקופת גמל להשקעהתיקון 190
  איזור בארץ:

  לחיצה על כפתור זה מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של savey ולתנאי השימוש באתר. פרטיותכם חשובה לנו! מוזמנים לקרוא עוד על מדיניות הפרטיות שלנו.

  עוד באותו נושא:

  צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

  כתיבת תגובה

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות