חברת ביטוח דיגיטלית נוספת בדרך – תמכור ביטוחי נסיעות לחו”ל

ביטוח » חברת ביטוח דיגיטלית נוספת בדרך

פספורטכארד

חברת ביטוח דיגיטלית חדשה, שלישית במספר, צפוייה לקבל אישור בתקופה הקרובה, והפעם בתחום ביטוח הנסיעות לחו”ל.

סוכנות הביטוח דיוידשילד וקבוצת הביטוח האמריקאית ווייט מאונטיינס (White Mountains), צפויות לקבל בקרוב את אישור הממונה על רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון להקים חברת ביטוח חדשה.

חברת הביטוח החדשה תתמקד בתחום ביטוחי הנסיעות לחו”ל, ומהווה למעשה עליית מדרגה של פעילתן הקיימת של דיוידשילד ו-ווייט מאונטיינס במסגרת חברת פספורטכארד, שמהווה את חברת ביטוח הנסיעות הגדולה בישראל.

חברת פספורטכארד יצרה, בשיתוף עם חברת הפניקס, מוצר ביטוח ייחודי לתחום ביטוחי הנסיעות לחו”ל – כרטיס חיוב נטען, שמאפשר למבוטחים לשלם בזמן אמת עבור טיפולים רפואיים, תרופות, רכישה של כבודה חדשה ועוד.

כרטיס החיוב של פספורטכארד, אותו ניתן לטעון באמצעות הגשת בקשה למוקד שירות הלקוחות בטלפון או באפליקציה ייעודית, חוסך מהמבוטח את הצורך לשלם בעצמו עבור שירותים רפואיים, ואז להגיש תביעה ואסמכתאות לחברת הביטוח.

את הפוליסה הייחודית שיווקה פספורטכארד ישירות ובאמצעות אלפי סוכני ביטוח ברחבי הארץ, כך שהמעבר לפעילות כחברת ביטוח עצמאית נראה טבעי למדי.

ווייט מאונטיינס (White Mountains) – כרטיס ביקור

ווייט מאונטיינס היא חברה ציבורית אמריקאית במקור (כיום רשומה החברה בברמודה), המתמחה בתחום הביטוח והשירותים הפיננסיים ושווי השוק שלה עומד על כ-3.5 מיליארד דולר.

בישראל מחזיקה ווייט מאונטיינס בסוכנות הביטוח Wobi (וובי), אותה רכשה בשנת 2014 מקרן רוביקון של אמיר ברמלי, וב-50% מסוכנות הביטוח דיוידשילד-פספורטכארד.

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות