כל מחשבוני ואפליקציות הפנסיה

כלים ומחשבונים » מחשבוני ואפליקציות הפנסיה

חישוב קיצבת הפנסיה העתידית אינו דבר פשוט, ומושפע מגורמים שונים ורבים. ריכזנו כאן את כל המחשבונים, הכלים והאפליקציות שמיועדים לעזור לכם להבין את מצב החיסכון הפנסיוני שלכם.

מכירים מחשבון פנסיה או כלי רלוונטי אחר שלא כללנו ברשימה? מוזמנים לכתוב לנו או להוסיף תגובה בתחתית העמוד. בהצלחה!

מחשבוני פנסיה - מצחיק

1. השוואת קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות

א. כלי השוואה ידידותיים ואובייקטיביים מבית savey המאפשרים להשוות בין קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל וקופות גמל להשקעה בצורה קלה וידידותית, תוך בחינה של כל הפרמטרים החשובים ביותר להשוואה – תשואה, דמי ניהול, גרעון אקטוארי ורמת שירות.

ב. גם אתר מיי גמל נט מציע אפשרות להשוואה בין מוצרי הפנסיה השונים.

המלצות קריאה נוספות:

2. מחשבוני הפנסיה של קרנות הפנסיה

כמעט כל אחת מקרנות הפנסיה פיתחה מחשבון פנסיה המבוסס על תקנון הקרן ועל הנחיות משרד האוצר לחישוב הקיצבה העתידית הצפויה, בהתאם לנתוני החיסכון וההפקדות של כל חוסך.

3. מחשבוני הפנסיה של הבנקים

בשנים האחרונות החלו הבנקים בישראל לתת שירותי ייעוץ פנסיוני ללקוחותיהם. כחלק משירות זה העלו חלק מהבנקים לאתרי האינטרנט שלהם מחשבוני פנסיה לשימוש הלקוחות.

4. מחשבוני פנסיה לקבוצות ספציפיות

5. אפליקציות פנסיה

כפי שקראתם בוודאי במאמר שלנו על אתרי הפנסיה הטובים בישראל, פותחו בשנתיים האחרונות מבחר יפה של כלים טובים בתחום הפנסיה לשימוש החוסכים, ואנחנו ממליצים בחום להכיר אותם ולהיעזר בהם.

6. מחשבונים נוספים

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות