מחשבון קרן השתלמות

פנסיה » קרן השתלמות » מחשבון

חישוב מהיר וידידותי של סכום החיסכון העתידי בקרן השתלמות, הכולל הפקדה חודשית, הפקדה חד פעמית, תשואה, דמי ניהול ותקופת ההשקעה הכוללת.

מחשבון קרן השתלמות – איך להשתמש נכון?

כמה נקודות שחשוב לדעת כאשר משתמשים במחשבון קרן השתלמות בעמוד זה:

 1. תקרת ההפקדה לקרן השתלמות בשנת 2020, המזכה בהטבות מס, היא:
  עצמאי – 18,600 ש”ח לשנה (קראו עוד על תקרת ההפקדה בקרן השתלמות כאן).
  שכיר – 1,571 ש”ח בחודש, או 10% מהשכר, לפי הנמוך מביניהם.
 2. דמי הניהול בקרנות ההשתלמות נעים בדרך כלל בין 0.5%-0.9%, בהתאם לסכום ההשקעה, בית ההשקעות ויכולות המו”מ של החוסך (לנתוני סקר דמי הניהול בקרנות השתלמות – לחצו כאן).
 3. התשואה בקרן ההשתלמות אינה מובטחת, ותלויה בתוצאות ניהול הכספים על ידי בית ההשקעות, התנהגות השוק, מסלול ההשקעה הנבחר ועוד (לחצו כאן לבדיקת תשואות קופות הגמל להשקעה).
 4. המחשבון הינו כלי עזר טכני בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות. השימוש במחשבון הינו על אחריות המשתמש בלבד, ואתר savey לא יהיה אחראי לנזק מכל סוג שהוא עקב השימוש במחשבון.

  קבלו הצעות מעולות לקרן השתלמות ותתחילו לחסוך:

  האם יש כיום קרן השתלמות?
  איזור בארץ:

  לחיצה על כפתור זה מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של savey ולתנאי השימוש באתר. פרטיותכם חשובה לנו! מוזמנים לקרוא עוד על מדיניות הפרטיות שלנו.

  עוד באותו נושא:

  צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות