פרסמו אצלנו

למה לפרסם אצלנו?

1. בגלל הטראפיק

לאתר savey כ-50 אלף כניסות בחודש, מכ-40 אלף משתמשים שונים (“יוניקים”), כולם מתעניינים בנושאים פיננסיים שונים – פנסיה, ביטוח, חיסכון, השקעות, משכנתא והלוואות.

2. בגלל המיקוד

הפרסום באתר savey (סייבי) הוא אפקטיבי וממוקד, תוך יכולות פילוח וטירגוט גבוהות המאפשרות להציג את הפרסומות לקהלי היעד הרלוונטיים ביותר ולמקסם את האפקטיביות של תקציב הפרסום של המפרסמים.

חלק משמעותי ממשתמשי אתר savey מגיעים לאתר וגולשים בו מתוך מטרה לקבל החלטות כלכליות שונות הנוגעות לעולמות הפנסיה, החיסכון, הביטוח, ההשקעות, ההלוואות, המשכנתאות ועוד, דבר המגדיל את אפקטיביות הפרסום באתר.

3. בגלל רשימת התפוצה

רשימת התפוצה שלנו כוללת כ-2,000 חברים, ואחוזי פתיחת מיילים של כ-40%, בזכות שילוב של תוכן איכותי, מעניין ומועיל למנויים.

4. בגלל החזון

savey הוא מיזם כלכלי-חברתי שנועד לסייע למשתמשי האתר בקבלת החלטות כלכליות טובות יותר. אנחנו שמחים לפרסם ולהפיץ מוצרים ושירותים שנועדו לעזור ולהועיל למשתמשי האתר ולציבור בכלל.

איך מפרסמים אצלנו?

1. באנרים

באנרים שיווקיים המופיעים באתר כולו או בחלק הרלוונטי עבור המפרסם  הוא תמונה בגודל משתנה, הבולט לעין ומתקשר עם הפוסט שלכם באתר / האתר שלכם / דף הפייסבוק שלכם. באנרים יכולים להתפרסם לטווח של שבוע ועד שנה ולהופיע באזורים שונים באתר (לדוגמא באנר של בית קפה ליד אינדקס אוכל).

2. תוכן ממומן

בגלל שאנחנו מאמינים שאיכות התכנים והכתיבה האובייקטיבית והנגישה הן אבני היסוד של אתר savey, אנחנו עובדים קצת אחרת בכל מה שקשור לתוכן ממומן.

המאמרים והמדריכים הממומנים נכתבים על ידינו, בתיאום עם המפרסם ובהתאם להשקפת עולמנו, וכוללים קישור אינטגרלי לאתר המפרסם, כך שייהנה מההשפעה החיובית של הקישורים על הקידום האורגני שלו במנועי החיפוש.

3. מודעות בניוזלטר

ניתן לשלב באנרים ומודעות גם בניוזלטר הנשלח לכ-2,000 חברי רשימת התפוצה.

    פרסמו אצלנו באתר

    מחשבה 1 על “פרסמו אצלנו”

    כתיבת תגובה

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות