יוטיוב סרטים וסדרות לצפייה ישירה – חינם – 2021

צרכנות » יוטיוב סרטים וסדרות לצפייה ישירה

מחפשים סרטים באורך מלא לצפייה ביוטיוב ולא מוצאים? הכנו בשבילכם את המדריך המלא לצפייה בסרטים ובסדרות באתר יוטיוב. צפייה מהנה!

youtube יוטיוב לוגו

יוטיוב (YouTube), פלטפורמת שיתוף הוידאו הגדולה בעולם, היא אתר האינטרנט השני הנצפה ביותר ברחבי העולם, והשלישי הנצפה ביותר בישראל,

צפייה בסרטים וסדרות באתר יוטיוב הייתה מוגבלת יחסית עד היום, והתבססה בעיקר על העלאות של חברות תוכן וערוצי טלויזיה שונים, אשר איפשרו צפייה ביוטיוב של פרקים נבחרים מסדרה מסוימת, או של סרטים (בעיקר סרטים ישנים או סרטי תעודה).

בחודשים האחרונים, לאור הצלחתם הגדולה של שירותי הסטרימינג השונים, ובראשם נטפליקס, החלה גם יוטיוב לאפשר צפייה בסרטים וסדרות באורך מלא.

נכון להיום האפשרות לצפייה ישירה בסרטים וסדרות באמצעות יוטיוב קיימת רק בארה”ב, אך אנחנו נסביר כאן איך ניתן להתחבר לשירות גם מישראל.

מחפשים סטרימר טוב לצפייה ישירה ביוטיוב? מוזמנים לבדוק את רשימת הסטרימרים המומלצים שלנו.


מדריכי הקניות של savey


יוטיוב סרטים (YouTube Movies)

יוטיוב סרטים (YouTube Movies) מאפשר לצופים צפייה סרטים וסדרות בתשלום, או לחילופין בחינם – תמורת צפייה בפרסומות.

מדובר בערוץ שמפעילה יוטיוב עצמה, וכולל מבחר גדול של סרטים וסדרות, הפתוחים לצפייה בארה”ב.

צופים ישראליים שייגלשו לכתובת הערוץ באופן רגיל יגיעו למסך הבא:

יוטיוב סרטים וסדרות ישראל

אך ברגע שמתחברים לשירות VPN ונכנסים לאותה הכתובת בחלון לגלישה פרטית – נפתחות אפשרויות הצפייה באופן (כמעט) מלא –

יוטיוב סרטים וסדרות צפייה ישירה

איך משתמשים ב-VPN כדי לצפות בסרטים וסדרות ביוטיוב

המשמעות של המונח VPN הוא “רשת וירטואלית פרטית” (Virtual private network), והוא שירות המאפשר להתחבר לרשת האינטרנט באופן מוצפן, תוך הסתרה של מיקום הגולש ושל פעילותו ברשת.

כך ניתן, באופן פשוט יחסית, לגלוש באינטרנט בישראל, בזמן שאתר האינטרנט בו אנחנו גולשים חושב שאנחנו בכלל בארה”ב או בכל מדינה אחרת. 

יש מספר שירותי VPN חינמיים כמו Tunnelbear ו-HotSpot Shield הנותנים נפחי גלישה בסיסיים ללא תשלום, וניתן להצטרף לשירות ה-VPN המומלץ של NordVPN, אשר תמורת תשלום לא גבוה מספק נפחי גלישה גדולים המספיקים גם לצפייה ישירה בסרטים באופן חופשי.

השימוש ב-VPN פשוט – נכנסים לאתר ספק השירות, מורידים את התוכנה למחשב, מפעילים אותה ואז בוחרים את המיקום בעולם ממנו אתם מעוניינים לגלוש באינטרנט.

לאחר שהפעלתם את תוכנת ה-VPN ובחרתם בגלישה מאחת המדינות בארה”ב, תוכלו להיכנס לערוץ הסרטים והסדרות של יוטיוב בקישור הזה.

המלצות קריאה נוספות:

יוטיוב סרטים ישראליים – חינם

מבחר הסרטים הישראליים באורך מלא לצפייה באתר יוטיוב מצומצם מאוד, וכולל בעיקר סרטים ישנים וסרטי תעודה.

אם אתם מחפשים לצפות בסרט מסויים מומלץ כמובן להשתמש באפשרות החיפוש המוצלחת של יוטיוב. רשימה של סרטים ישראליים לצפייה ניתן למצוא כאן

יוטיוב – סדרות ישראליות

נכון להיום אפשר למצוא ביוטיוב מבחר גדול יחסית של סדרות ותוכניות ישראליות לצפייה בחינם, בדרך כלל באדיבות ערוצי הטלויזיה עצמם.

את הסדרות והתוכניות הישראליות לצפייה ישירה אפשר למצוא בערוצים של הוט, כאן 11, ערוץ 13, יס, קשת 12 ועוד.

יוטיוב סרטים לילדים באורך מלא – בעברית

גם כאן מבחר הסרטים לצפייה ביוטיוב מוגבל יחסית, אבל יש לפעמים הפתעות מעניינות וסרטים חדשים יחסית לילדים בדיבוב לעברית – בדקו כאן.

יוטיוב – סדרות לילדים בעברית

פרקים של סדרות בעברית לילדים דווקא יש ביוטיוב לא מעט, אבל חשוב לשים לב שמדובר בדרך כלל בפרקים נבחרים, ולא בסדרה כולה.

ניתן למצוא פרקים של סדרות בעברית לילדים בערוצי היוטיוב של הופלולידיסני ג’וניור, ערוץ בייבי, כאן חינוכיתניק ג’וניור ישראל, ערוץ זוםערוץ צופיHOTVODyoung, kidstv, יס VOD לילדיםערוץ הדרדסים, ערוץ קופיקו וגם באמצעות החיפוש הזה.

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות