שילוח מארה”ב ואירופה לישראל – כל החברות והטיפים למשלוח זול

צרכנות » שילוח מארה"ב ואירופה לישראל

ישראל היא מעצמת קניות אינטרנטית – ההערכות מדברות על היקפי רכישות של כ-13.5 מיליארד שקל בשנה (נכון ל-2017), כאשר רוב הקניות מתבצעות באתרים כמו איביי (eBay), אייהרב (iHerb), אסוס (asos), נקסט והאתרים הסיניים השונים (ובראשם עלי אקספרס).

עם זאת, חלק גדול מאתרי הקניות הגדולים בעולם עדיין לא מבצעים משלוחים לישראל – אמזון (באופן חלקי), וולמארט, בסט ביי, טרגט, 6PM ואתרים מובילים אחרים אינם מציעים אפשרות למשלוח המוצרים שלהם ללקוחות ישראליים.

מדיניות המשלוחים של החברות הללו יצרה שירות חדש ויצירתי למדי – שילוח מארה”ב ואירופה באמצעות חברות המספקות תא דואר מקומי וירטואלי ושירות של העברת המשלוחים לבית הלקוח בישראל.

שילוח מארהב ואירופה לישראל

1. מה זה שירות כתובת דואר וירטואלית / שילוח?

.שירות השילוח מארה”ב או אירופה לישראל מבוסס על עיקרון פשוט יחסית –

 1. חברת השילוח מספקת ללקוח כתובת דואר וירטואלית מקומית (בארה”ב / אנגליה / גרמניה וכו’ – בהתאם לצורך).
 2. הלקוח מבצע רכישות באתרי אינטרנט שונים ומספק את כתובת הדואר הוירטואלית שלו ככתובת למשלוח.
 3. המשלוח מגיע לכתובת הדואר הוירטואלית ונקלט על ידי חברת השילוח.
 4. חברת השילוח מעבירה את המשלוח אל כתובתו האמיתית של הלקוח בישראל (או לנקודת איסוף בקרבת ביתו של הלקוח).

עלויות המשלוח ללקוח כוללות למעשה שני תעריפים שונים – עלות המשלוח בתוך המדינה שבה בוצעה הקניה לכתובת הדואר הוירטואלית (לדוגמא – עלות המשלוח בארה”ב), ועלות המשלוח משם לישראל. במקרים רבים המשלוח הפנימי בתוך ארה”ב יהיה ללא תשלום, ואז עלות המשלוח תהיה רק עבור הדרך לישראל.

עלויות השילוח של חברות השילוח השונות נקבעות בדרך כלל לפי משקל ונפח החבילה (הגדול מבינהם), והוא בדרך כלל כפוף לעלות משלוח מינימלית. עם זאת, ייתכנו מבצעי שילוח מיוחדים שבהם מוגדר מחיר קבוע לכל סוג פריט (מבצעים שמתקיימים בדרך כלל בבלאק פריידי, סייבר מאנדיי או באמזון פריים דיי).

שילוח מארה”ב / אירופה לישראל – דגשים

 1. קניה בסכום של עד 75 דולר (לא כולל) אין חייבת בתשלום מכס, מע”מ ומיסי קניה (למעט מוצרי אלכוהול וטבק).
 2. חבילות בערך של 75 דולר ומעלה חייבות במע”מ, ולפעמים גם במס קנייה.
 3. עלות המשלוח שגובה האתר ממנו בוצעה הקנייה כלולה בחישוב 75 הדולרים של רשויות המס, אך עלות השילוח באמצעות חברת שילוח לישראל אינה נכללת בתקרת 75 הדולר, כך שאין צורך לקחת אותם בחשבון כאשר מנסים להישאר מתחת לתקרה של  75 דולר.
 4. אם אתם עוסקים מורשים / פטורים וזקוקים לקבלה/חשבונית עם כתובת נכונה, ניתן להזין את הכתובת האמיתית בשדה “כתובת לתשלום”, כאשר הכתובת למשלוח היא כתובת הדואר הוירטואלית שלכם.

המלצות קריאה נוספות:

2. האם שירות השילוח לישראל משתלם?

שירות כתובת הדואר הוירטואלית והשילוח מארה”ב לישראל מאפשר לצרכנים הישראלים לקנות ממגוון רחב הרבה יותר של חנויות, דבר שבפני עצמו מהווה יתרון משמעותי מאוד של שירות השילוח.

עם זאת, כאשר קונים באמצעות שילוח מארה”ב מוצרים שניתן לקנות בישראל, או באתרים אחרים בחו”ל, השאלה הופכת להיות כלכלית נטו – האם עלויות הפריט בתוספת השילוח נמוכות יותר מהאלטרנטיבות הקיימות לי?

התשובה לשאלה משתנה בהתאם לסוג הפריט, האתר ממנו קונים והמבצעים הקיימים ברשת באותה תקופה, אבל ניתן לנסח מספר כללי אצבע שיעזרו לכם בהחלטה –

 1. עלויות השילוח של מוצרים כבדים מאוד או גדולים מאוד יהיו בדרך כלל יקרות, ויקטינו משמעותית את כדאיות השילוח.
 2. מוצרים קלים ובעלי נפח קטן יחסית כמו בגדים, נעליים, ויטמינים ותוספי מזון, טלפונים ניידים, קונסולות משחק, מוצרי תינוקות, חיתולים, מצלמות, איפור, קוסמטיקה וכו’, יהיו פעמים רבות כדאיים יותר לשילוח לישראל (שוב – בכפוף למחירי הפריטים כמובן).
 3. בימי המבצעים הגדולים – בלאק פריידי, סייבר מאנדיי ואמזון פריים דיי מציעות חברות השילוח השונות מבצעים אטרקטיביים, שהופכים את הקנייה בימים אלה לכדאית יותר.

3. אילו חברות מציעות שילוח מארה”ב לישראל?

ענף השילוח לישראל הוא די דינמי – שחקנים חדשים נכנסים ברמה שנתית, ושחקנים ותיקים מפסיקים לפעול. ריכזנו כאן רשימה עדכנית של חברות המציעות שירות שילוח מארה”ב לישראל. פספסנו משהו? גיליתם טעות? מוזמנים לעדכן אותנו בתגובות שבסוף העמוד או במייל.

אתרשירותיםקופון הנחה 
ushops שילוח מארהב לישראל- כתובת אמריקאית
- קונים בשבילך
לאתר
shipo שילוח מארהב לישראל- כתובת אמריקאית10% הנחה -
קוד קופון
rc4msnaq
לאתר
shipito שילוח מארהב לישראל- כתובת אמריקאיתלאתר
dealtas שילוח מארהב לישראל- כתובת אמריקאיתלאתר
idgu שילוח מארהב לישראל- כתובת אמריקאית
- קונים בשבילך
לאתר
mustop שילוח מארהב לישראל- כתובת אמריקאיתלאתר

4. אילו חברות מציעות שילוח מאירופה לישראל?

רוב חברות השילוח מתמקדות בשירות משלוחים מארה”ב, ורק מעט מהן מספקות שירות דומה גם לרוכשים מאתרים אירופאיים, למרות הקירבה הגדולה יותר של ישראל לאירופה.

ריכזנו כאן רשימה עדכנית של חברות המציעות שירות שילוח מאירופה לישראל. פספסנו משהו? גיליתם טעות? מוזמנים לעדכן אותנו בתגובות שבסוף העמוד או במייל.

אתרשירותיםקופון הנחה 
idgu שילוח מארהב לישראל- כתובת אירופאית
- קונים בשבילך
לאתר
mustop שילוח מארהב לישראל- כתובת אירופאיתלאתר

5. מהו שירות “קונים עבורך”?

שירות “קונים עבורך” קיים כיום רק באתרים idgu.co.il ו-ushops.co.il, והוא מאפשר לקבל מחיר סופי מראש לקנייה, ברכישת מוצרים מאתרים מובילים כדוגמת אמזון ו-6pm.

תהליך “קונים עבורך” יכלול בדרך כלל:

 • איתור המוצר המבוקש באתר האמריקאי/אירופאי על ידי הלקוח.
 • להעתיק את הקישור של המוצר והזנתו באתר חברת השילוח.
 • קבלת מחיר סופי למשלוח החבילה לארץ הכולל את עלות המוצר, מיסים ועלויות משלוח מקומיות ולישראל.
 • ביצוע הרכישה על ידי חברת השילוח ומשלוח החבילה לבית הלקוח או לנקודת איסוף סמוכה לבחירתו.

סיכום

שירות שילוח מארה”ב ואירופה לישראל מאפשר לצרכנים הישראליים לקנות, כמעט ללא הגבלות, במגוון עצום של אתרים בחו”ל.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את עלויות הקנייה הכוללות, ואת המסים במידה שקיימים, ולהשוות בין ההצעות שנותנות חברות השילוח השונות.

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

מחשבה 1 על “שילוח מארה”ב ואירופה לישראל – כל החברות והטיפים למשלוח זול”

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות