הודה ביוטי – איך לקנות את מוצרי האיפור של הודה קטן בישראל

קניות » הודה ביוטי

הודה ביוטי (Huda Beauty), מותג האיפור של גורו הביוטי והאינסטגרם הודה קטן, כולל מגוון מוצרי טיפוח שהפכו להצלחה גדולה ובהם ריסים מלאכותיים, עפרונות שפתיים, שפתונים, צלליות ועוד.

עם זאת, הודה ביוטי פועלת מדובאי, והמוצרים שלה לא זמינים כיום לרכישה בישראל. במדריך הזה נסביר כיצד ניתן לקנות את מוצרי הודה ביוטי בצורה הזולה והפשוטה ביותר.

הודה ביוטי huda beauty לוגו

1. מי זו הודה קטן ?

הודה קטן, בת 35, היא מובילת דעה בתחום האיפור והביוטי, בלוגרית, ויזמית, בעלת המותג הפופולרי הודה ביוטי.

הודה קטן נולדה בארה”ב להורים ממוצא עירקי, וכיום מתגוררת בדובאי, משם היא מנהלת את עסקיה ואת דף האינסטגרם הפופולרי שלה, שמונה למעלה מ-32 מיליון עוקבים.

הודה נבחרה בשנת 2017 על ידי המגזין הנחשב Time לאחת מ-25 האנשים המשפיעים ביותר באינטרנט, ולפי הערכות היא מקבלת כ-18 אלף דולר על כל פוסט ממומן שלה באינסטגרם.


מדריכי הקניות של savey


המלצות קריאה נוספות:

2. מה זה הודה ביוטי (Huda Beauty)?

הודה ביוטי הוא מותג האיפור והטיפוח שהשיקה הודה קטן בשנת 2013, והוא כולל מגוון מוצרים, כשהפופולריים שבהם הם ריסים מלאכותיים, עפרונות שפתיים, שפתונים וצלליות.

המוצרים של המותג הודה ביוטי נמכרים במגוון גדול של חנויות ואתרים ברחבי העולם, אך נכון להיום לא ניתן למצוא אותם בישראל, בין היתר בגלל דעותיה הפוליטיות של הודה.

בנוסף, כדאי להכיר גם את הבלוג הפופולרי של הודה (באנגלית), בו היא מפרסמת המלצות, סקירות מוצרים, רעיונות יצירתיים למוצרי טיפוח שניתן להכין בבית, טיפים לטיפוח ועוד.

3. איך קונים את מוצרי הודה ביוטי בישראל?

מוצרי הודה ביוטי אינם זמינים בחנויות בישראל וניתן לקנות אותן רק דרך אתרי האינטרנט המשווקים אותם.

בין אתרי האינטרנט שמוכרים את מוצרי המותג הודה ביוטי אפשר למצוא את קאלט ביוטי (שמבצע משלוחים לישראל), ספורה ואת האתר הרשמי של הודה ביוטי (שאינם מבצעים משלוחים לישראל).

האופציה הזולה והמהירה ביותר לקניית מוצרי הודה ביוטי בישראל היא באמצעות אתר קאלט ביוטי, שמציע משלוחים חינם ברכישות מעל 40 פאונד, ונותן הנחת מע”מ בגובה 17% בעת ביצוע קנייה מישראל.

קנייה מהנה!

הודה ביוטי משלוח לישראל

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

7 מחשבות על “הודה ביוטי – איך לקנות את מוצרי האיפור של הודה קטן בישראל”

 1. היי מירי,
  כפי שכתבנו – מוצרי הודה ביוטי אינם זמינים בחנויות בישראל ואין משלוחים לישראל מהאתר הרשמי של הודה ביוטי.

  מצד שני, אפשר בהחלט לקנות מוצרי המותג הודה ביוטי באתר קאלט ביוטי שמבצע משלוחים לישראל.

  ערב טוב,
  רני

 2. אם היא פועלת מדוברי אז היא נגד ישראל למה לקנות מוצרים של מישהי שלא תומכת בנו ונגדינו?

 3. הי
  האתר האלטרנטיבי לא נותן אפשרות לקבל את מחירי בלק פרידיי של הודה, באתר כרגע הם מאוד נמוכים.
  האם אתם מכירים דרך שניתן לבנות ממחירי בלק פריידי של הודה.

  תודה
  מיכאל

 4. This is certainly a well-written article and very thorough. It is really useful to have this on hand when purchasing branded make-up. Many thanks for the informative article.I look forward to your next blog post.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות