יום הרווקים הסיני 2021 – טיפוח, יופי וקוסמטיקה – מבצעים

קניות » יום הרווקים הסיני » יופי, טיפוח וקוסמטיקה

יום הרווקים הסיני מציע הנחות מעולות גם על מוצרי טיפוח, יופי וקוסמטיקה, באתרים סיניים מעולים כמו סטרוברינט, אך גם באתרים אמריקאיים כמו אייהרב, והשנה בגלל הקירבה לשופינג איי אל 2021 – נראה מבצעים רבים גם באתרים הישראלים.

אנחנו נרכז כאן את המבצעים הטובים ביותר על מוצרי טיפוח ויופי ליום הרווקים הסיני 2021, ונעדכן אותם באופן שוטף. פיספסנו משהו? מוזמנים לכתוב לנו בתגובות או במייל.


קופון הנחה לאתר אייהרב iHerb!

כל המשתמשים – קופון הנחה קבוע של 5% על כל המוצרים באתר אייהרב (iherb) בכל כניסה לאתר דרך הקישור הזה, או באמצעות הזנת קוד הקופון HAC7131.

משתמשים חדשים – 10% הנחה על הקנייה הראשונה – כניסה לאתר דרך הקישור הזה.


יום הרווקים הסיני 2021 – האתרים עם המבצעים הטובים ביותר על טיפוח, יופי וקוסמטיקה

מבצעי יום הרווקים הסיני באתרי הטיפוח והיופי פורסמו, וכוללים מבצעים טובים מאוד באתר אייהרב עם הנחה של 22% על כל המוצרים באתר, בואתר קליניק ישראל עם מבצעי הנחות על כל האתר.

המלצות קריאה נוספות:

יום הרווקים הסיני 2021 – טיפוח, יופי וקוסמטיקה – המבצעים הטובים ביותר

אנחנו נרכז כאן רשימה מתעדכנת של מבצעים מעולים על טיפוח, יופי וקוסמטיקה ליום הרווקים 2021.

חשוב לשים לב שהמחירים ביום הרווקים ולקראתו משתנים ולעתים קרובות המחירים האמיתיים של המוצרים יהיו נמוכים יותר ממה שמופיע כאן. מומלץ להיכנס לדף המבצע של המוצר המבוקש ולבדוק את המחיר העדכני.

מדריכי יום הרווקים הסיני

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות