יום הרווקים 2021 באתר עלי אקספרס – המבצעים הכי טובים

קניות » יום הרווקים הסיני » עלי אקספרס Aliexpress

יום הרווקים הסיני 2021 באתר עלי אקספרס יתחיל ביום חמישי, ה-11.11, בשעה 10:00 בבוקר, ויימשך 48 שעות, עד ל-13.11 בשעה 9:59 (לפי שעון ישראל).

אנחנו נרכז כאן את רשימת המבצעים הטובים ביותר ליום הרווקים באתר עלי אקספרס, לשימושכם.  

מבצעים נוספים ניתן למצוא באיזור המיוחד ליום הרווקים באתר אלי אקספרס, וגם באתר zipy.co.il, שהוא למעשה גירסא עברית וידידותית של אתר עלי אקספרס. פיספסנו משהו? מוזמנים לכתוב לנו בתגובות או במייל.

עלי אקספרס לוגו ali express

יום הרווקים הסיני – קופוני הנחה באתר עלי אקספרס

המלצות קריאה נוספות:

יום הרווקים הסיני 2021 באתר עלי אקספרס – המבצעים הטובים ביותר

שימו לב – מצאתם מבצע שאתם רוצים? הכניסו אותו כבר עכשיו לסל הקניות שלכם, על מנת שלא תפספסו אותו כשתתחיל המכירה הגדולה ב-11/11.

לרשימת המבצעים המלאה – לחצו כאן.

יום הרווקים הסיני 2021 באתר עלי אקספרס – כל הפרטים על ימי המבצעים

יום הרווקים הסיני יתחיל, כאמור, באופן רשמי ב-11.11 בשעה 10:00, אבל חלק מהמבצעים הטובים ביותר יהיה אפשר למצוא עוד קודם, בתקופת ה”חימום” (Warm-up) שתתחיל ב-28/10 , ואנחנו נסביר כאן איך עושים את זה.

תאריכי יום הרווקים הסיני באתר עלי אקספרס:

  • שלב ה”חימום” (Warm-up) – מתחיל ביום רביעי, ה-28/10 בשעה 10:00 בבוקר, ונמשך 14 ימים, עד ה-11/11 בשעה 9:59 בבוקר.
  • “יום המבצעים הגדול” (The Big Sale day) – מתחיל ביום רביעי, ה-11/11 בשעה 10:00 בבוקר, ונמשך 48 שעות, עד ה-13/11 בשעה 9:59 בבוקר.

שלב החימום – איך למצוא מבצעים ולהשיג קופוני הנחה ליום הרווקים הסיני

בשלב החימום שלפני יום הרווקים הסיני 2020 באתר עלי אקספרס אפשר להרשם למבצעים על מוצרים ספציפיים, וגם לזכות בקופוני הנחה שיכולים להוזיל את הקניות ביום הרווקים עצמו.

  • מרכז הקופונים (Coupon center) – דף באתר עלי אקספרס, המרכז את כל הקופונים והמבצעים הכי חמים, ויעלה לאוויר כבר בשלב החימום. שימו לב שצפויים להתפרסם גם קופונים לסכומים גדולים.
  • “ארץ המשחקים” (Game land) – דף באתר עם כל מיני משחקים, שבסיומם מקבלים קופונים ובונוסים למימוש בעת הקנייה ביום הרווקים בעלי אקספרס.
  • “גשם קופונים” (Coupon rain) – דף באתר עלי אקספרס, שבו יפורסמו מספר פעמים ביום (גם בשלב החימום וגם ביום הרווקים עצמו) “גשם של קופונים”, אותם צריכים המשתמשים “לתפוס”. שימו לב שאחרי שתופסים קופונים, צריך להפעיל אותם, כדי שיהיה אפשר לממש אותם בעת הרכישה.
  • קבלת נקודות על הוספה מראש של מוצרים לעגלת הקניות – הוספה של פריטים לעגלת הקניות בשלב החימום נותנת נקודות, אותן אפשר יהיה להמיר לקופונים ביום הרווקים הסיני עצמו.

קראו עוד במדריך השלם שלנו על מבצעי יום הרווקים הסיני 2021.

טיפים לקנייה באתר אלי אקספרס ביום הרווקים 2021

1. קנו רק ממוכרים בעלי דירוגי משתמשים טובים.

2. השתמשו ב”וויש ליסט” (wish list) או בעגלת הקניות (cart) על מנת לשמור את המוצרים בהם אתם מעוניינים, לפני יום הרווקים, על מנת שתוכלו לבצע את הרכישות ב-11.11 במהירות, לפני שיאזלו הפריטים מהמלאי.

3. בחלק מהמוצרים מציע האתר הנחות משמעותיות מאוד גם בימים שלפני יום הרווקים עצמו, ושווה לשקול ללכת עליהן ולא להמתין לבלאגן ולמלאים המתרוקנים של יום הרווקים הסיני.

4. רוב המוכרים באלי אקספרס מציעים קופוני הנחה לקונים – אל תשכחו להשתמש בהם.

5. למי שמתכנן לקנות בעלי אקספרס בסכום של אלפי שקלים בשנה, מומלץ להצטרף לכרטיס אשראי עלי אקספרס של ישראכרט.

6. לא בטוחים שמצאתם את דיל מוצלח? עשו השוואה קצרה של מחיר אותו המוצר באתרים המצויינים gearbest.com ו-banggood.com – ברוב המקרים ההצעה הנמוכה ביותר באחד מהאתרים האלה תהיה גם אחת ההצעות האטרקטיביות ביותר שניתן למצוא.

7. קיבלתם מוצר שאינו תואם למה שמופיע בתיאור שבאתר? אל תהססו להפעיל את “הגנת הקונים” של אלי אקספרס וקבלו את כספכם בחזרה.

מדריכי יום הרווקים הסיני

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות