10.10 שופינג פסטיבל – המבצעים הטובים ביותר של יום המבצעים החדש

קניות » 10.10

חובבי מבצעים? תכירו את התוספת החדשה לימי המבצעים הגדולים של סוף השנה ועונת החגים – 10.10′ או בשמו המלא – “10.10 Shopping Festival”, שיתקיים ב-9-11 באוקטובר 2020.

ריכזנו כאן את כל מה שכדאי לדעת על 10.10 – האתרים, המבצעים, הדילים והקופונים הטובים ביותר, ואנחנו נעדכן אותם באופן שוטף. פיספסנו מבצע שווה? מוזמנים לכתוב לנו בתגובות או במייל.

שנת 2020 הייתה שנה לא פשוטה עבור חברות ואתרי קמעונאות רבים ברחבי העולם. לקוחות רבים נמצאים במצב של חוסר ודאות כלכלית, דבר שגרם להיקף המכירות של מגוון גדול של קטגוריות מוצרים לרדת באופן משמעותי.

הרבעון האחרון של 2020 מהווה הזדמנות עבור חברות רבות “להציל את השנה” מבחינה מסחרית, ורבות מהן מתכוננות למנף את ימי המבצעים הגדולים של סוף השנה ועונת החגים, על מנת להגדיל את מכירותיהן.

אל ימי המבצעים המוכרים – בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני והגירסה המקומית שופינג איי אל יצטרפו השנה גם פריים דיי של אמזון, שנדחה מחודש יולי, והיוזמה החדשה – 10.10.

כל זאת בניסיון להרחיב את חלון הזמנים לביצוע המכירות והמשלוחים, ולהמנע מצפיפות היתר בחנויות שהייתה אופיינית בשנים קודמות במהלך ימי המבצעים, ואינה יכולה להתקיים בתקופת הריחוק החברתי הנוכחית.

נכון להיום, טרם פורסמה רשימת כל החברות שישתתפו ב-10.10, אך בין החברות שכבר אישרו את השתתפותן ניתן למצוא ענקי קמעונאות כמו בסט ביי והום דיפו האמריקאיות, וסביר להניח שחברות רבות יצטרפו לקראת ה-10.10 עצמו.

חלק מהמבצעים יפורסמו באפליקציות הרשמיות של 10.10 שופינג פסטיבל – Shopkick (שופקיק) ו-Fashwire (פאשווייר), עם זאת שימו לב שאפליקציית Shopkick אינה זמינה למשתמשים מישראל, ושאפליקציית Fashwire הינה אפליקציה בתשלום.

10.10 – האתרים הטובים ביותר

אתרמה שווה לקנות בו
ב-10.10
 
shopkick 10.10אפליקציה רשמית של 10.10.
לא זמינה למשתמשים מישראל.
לאתר
fashwire 10.10 shopping festivalאפליקציה רשמית של 10.10.
אפליקציה בתשלום (6.80 ש"ח)
לאתר
בסט בלאק פריידי ביי bestbuyטלפונים ניידים, טאבלטיםלאתר

מדריכי הקניות של savey


עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות