שאלות נפוצות

מה זה מיזם כלכלי-חברתי?

מיזם כלכלי-חברתי נועד לקדם מטרה חברתית, כאשר בניגוד לעמותות הוא אינו מתבסס על תרומות, אלא על מודל עסקי שמאפשר לו להתקיים לאורך זמן בצורה עצמאית.

בניגוד לתאגידים הרגילים המתמקדים בשורת הרווח הכספי, לעסקים חברתיים-כלכליים יש שתי שורות רווח עיקריות – הראשונה היא התועלת החברתית שהם משיגים והשנייה היא הרווח הכספי עצמו.

מהו המודל העסקי של savey?

המודל הכלכלי של האתר מתבסס על רשימה של חברות/סוכני ביטוח/בתי השקעות מומלצים, העוברים סינון מוקפד, ומדורגים באופן שוטף על ידי משתמשי האתר.

כאשר משתמש מעוניין לקבל הצעה מאחד הגורמים הנמצאים ברשימת מומלצי האתר, אותו גורם משלם עבור קבלת ההפנייה.

התהליך הייחודי של savey מאפשר מצב של win-win, שבו מצד אחד מקבלים הגופים הפיננסיים פניות מצרכנים איכותיים, ומצד שני לסוכנים ולחברות יש אינטרס מיוחד לתת לצרכנים שירות מעולה והצעות מחיר אטרקטיביות כדי להישאר ברשימת המומלצים.

האם אתם באמת אוביקטיביים?

בהחלט. אנחנו רוצים באמת ובתמים לעזור לצמצם את משבר האמון הקיים בענף הפנסיה והביטוח בין הצרכנים לגופים הפיננסיים, וברור לנו שמהלך כזה יכול להתרחש רק אם נשמור על אוביקטיביות מקסימלית.

בהתאם לכך, savey לא מרוויחה מעיסקאות או רכישות שאתם מבצעים, ואין לה שום אינטרס “לדחוף” לכם מוצרים או שירותים כאלה או אחרים.

התשלום שאנחנו מקבלים בעבור מתן ההזדמנות לגופים הפיננסיים לפנות אליכם, בהתאם לרצונכם, הינו אחיד, ונועד לכסות את עלויות התפעול של המיזם ואת עלויות הסקרים השוטפים באמצעותם אנחנו מדרגים את הגופים הפיננסיים.

3 מחשבות על “שאלות נפוצות”

 1. האתר הטוב , הנגיש ביותר והאינפורמטיבי ביותר.
  מכיל את כל המידע הנחוץ לשם החלטה מושכלת .
  לציין מחשבונים מצויינים לצורך השוואה .
  מפנה לאתר זה כל מי שמוכן קצת להתעמק .
  בתודה
  נתן

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות