אסקייפ (Escape) – למצוא את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר

תיירות » אסקייפ Escape

אסקייפ Escape.co הוא מנוע חיפוש טיסות חדש, המאפשר למצוא את יעדי הטיסה הזולים ביותר מערים ברחבי העולם, בכל רגע נתון.

איך משתמשים באסקייפ? ומה ההבדלים בינו ובין מנועי חיפוש אחרים כגון סקייסקנר, מומונדו וטרווליסט? על כך ועוד במדריך שלפניכם.

אסקייפ escape טיסות זולות

1. מהו אתר אסקייפ (Escape)?

אתר אסקייפ (Escape) ומנוע החיפוש העומד מאחוריו, הוקמו על ידי צוות של מעבדת MIT בסינגפור, במטרה לעזור למטיילים בהחלטה לאן לצאת לחופשה.

מנוע החיפוש של האתר מאפשר למטיילים לאתר את יעדי הטיסה הזולים ביותר בתאריך נתון, אליהם ניתן לטוס מהעיר בה הם נמצאים.

רוצים לצאת לחופש, בזול, אבל לא בטוחים לאן? מנוע החיפוש של אסקייפ יכולה לעזור לכם בדיוק בזה.


מדריכי התיירות והטיסות של savey


המלצות קריאה נוספות:

2. כיצד מחפשים טיסות באתר אסקייפ (Escape)?

תהליך חיפוש הטיסות באסקייפ פשוט מאוד – נכנסים לדף הבית, מזינים את עיר המוצא ואת התאריכים המבוקשים, ולוחצים על הכפתור Search.

אסקייפ escape טיסות זולות

תוצאות החיפוש יופיעו עתה בתצורת מפה אינטראקטיבית, המבוססת על צבעים – לפי המפתח – ירוק=זול, צהוב=די זול, כתום=יקר למדי ואדום=יקר מאוד.

אסקייפ תוצאות חיפוש

כעת, ניתן לסנן את תוצאות החיפוש בהתאם לפרמטרים שונים כגון: מזג האוויר, פופולריות, טיסות ישירות, צורך בויזה מיוחדת, יבשות וטווח מחירים.

לדוגמא, כאשר מגדירים מזג אוויר מבוקש ללא גשם, יעלמו במקרים רבים יעדים פופולריים כמו לונדון ואמסטרדם, ובמקומם יופיעו יעדי טיול יבשים יותר.

כעת בוחרים את המחירים הזולים ביותר, באיזור המבוקש, והמפה מתחילה להתמקד יותר ויותר, עד שלבסוף בוחרים את היעד המבוקש, ומקבלים את כל מחירי הטיסות הרלוונטיים, הנלקחים ממנועי החיפוש של סקיי סקנר, קיווי ועוד.

לאחר איתור הטיסה המבוקשת, תועברו לאתר הרלוונטי לביצוע ההזמנה.

3. טיפים למציאת טיסות זולות באמת עם אסקייפ (Escape)

מטיילים המעוניינים לשמור על מסגרת תקציב מינימלית, יכולים להגדיר, באמצעות לחיצה על Budget בצד השמאלי של מפת התוצאות, את מסגרת התקציב המבוקשת בשקלים.

כאשר מגדירים מסגרת תקציב, המלצתנו היא לעשות זאת לפני שמגדירים פרמטרים נוספים לסינון התוצאות, על מנת לקבל את מלוא האפשרויות ולהישאר בראש פתוח ככל האפשר.

לאחר מכן אפשר כמובן להשתמש במסננים הנוספים הזמינים באתר.

4. דברים שחשוב לשים אליהם לב כשמזמינים טיסות עם אסקייפ (Escape)

  1. בדומה למנועי חיפוש אחרים, גם באסקייפ הזמנת הטיסות לא מתבצעת באתר עצמו, אלא באתרי חברות התעופה או סוכנויות הנסיעות הרלוונטיות.
  2. מקורות המידע אודות השימוש באתר אסקייפ מוגבלים למדי וקשה למצוא באתר מרכז מידע התומך בשימוש בו.
  3. שירות הלקוחות באתר מתבצע באמצעות צ’אט, באמצעות לחיצה על לחצן ההודעה בחלקו הימני התחתון של המסך.

סיכום

מנוע החיפוש של אסקייפ מזכיר במידה מסויימת מנועי חיפוש גמישים נוספים כמו אלה של סקייסקנר ומומונדו, אך למשתמשים מסויימים הוא יכול להיות ידידותי ופשוט יותר לשימוש, ומדובר בהחלט בכלי ששווה לבדוק אותו בזמן תכנון החופשה הבאה.

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

מחשבה 1 על “אסקייפ (Escape) – למצוא את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר”

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות