מחשבון קופת גמל להשקעה

השקעות » קופת גמל להשקעה » מחשבון

חישוב מהיר וידידותי של סכום החיסכון העתידי בקופת גמל להשקעה, הכולל הפקדה חודשית, הפקדה חד פעמית, תשואה, דמי ניהול ותקופת ההשקעה הכוללת.

מחשבון קופת גמל להשקעה – איך להשתמש נכון?

כמה נקודות שחשוב לדעת כאשר משתמשים במחשבון קופת הגמל להשקעה בעמוד זה:

 1. תקרת ההפקדה השנתית לקופת גמל להשקעה בשנת 2019 היא 71,121 ש”ח (קראו עוד על תקרת ההפקדה כאן).
 2. דמי הניהול בקופות הגמל להשקעה נעים בדרך כלל בין 0.5%-0.9%, בהתאם לסכום ההשקעה, בית ההשקעות ויכולות המו”מ של החוסך (לפירוט דמי הניהול הממוצעים בקופות הגמל להשקעה – לחצו כאן).
 3. התשואה בקופת גמל להשקעה אינה מובטחת, ותלויה בתוצאות ניהול הכספים על ידי בית ההשקעות, התנהגות השוק, מסלול ההשקעה הנבחר ועוד (לחצו כאן לבדיקת תשואות קופות הגמל להשקעה).
 4. המחשבון הינו כלי עזר טכני בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות. השימוש במחשבון הינו על אחריות המשתמש בלבד, ואתר savey לא יהיה אחראי לנזק מכל סוג שהוא עקב השימוש במחשבון.

  קבלת הצעות לקופת גמל להשקעה

  לחיצה על כפתור זה מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של savey ולתנאי השימוש באתר. פרטיותכם חשובה לנו! מוזמנים לקרוא עוד על מדיניות הפרטיות שלנו.

  עוד באותו נושא:

  צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות