שופינג איי אל 2020 – מספר החנויות המשתתפות ממשיך לגדול

קניות » שופינג איי אל - מספר החנויות ממשיך לגדול

shoppingil 2020

במבצעי שופינג IL של שנת 2020 ישתתפו 2,111 אתרים ישראלים, גידול של 30% לעומת שופינג איי אל 2019, בו השתתפו 1,600 אתרים ישראלים.

מעניין לציין כי מגמת הגידול היפה משלימה הכפלה של מספר המשתתפים בשופינג איי אל בתוך שנתיים, מאז השקת יום המבצעים שיזמה חברת גוגל ישראל בשנת 2018, בה השתתפו כ-1,000 אתרים.

האתרים המשתתפים הם ממספר גדול של קטגוריות ובהן: אופנה, בעלי חיים, חשמל ואלקטרוניקה, טבע ופארמה, טיפוח ויופי, ילדים, לבית ולגן, למשרד ולעסקים, מחשבים וסלולר, מטבח ומזון, ספורט, ספרים, מוסיקה, צעצועים, רהיטים, תחבורה, תיירות ותכשיטים.

במסגרת האתרים המשתתפים נמצא את רוב האתרים הגדולים בישראל – GROO, לאסט פרייס, KSP, באג, טרמינל X, קסטרו, סופר פארם וכו’, אך גם אתרים קטנים רבים. כ-80% מהאתרים שהשתתפו בשופינג איי אל 2019 היו עסקים קטנים עם פחות מ-20 עובדים.

על פי שנים קודמות, אנו צפויים לראות בשופינג איי אל 2020 הנחות של עד 70% בחנויות השונות, בין היתר בניסיון להתחרות עם יום הרווקים הסיני שיתקיים באותם התאריכים.

למדריך המלא על שופינג איי אל 2020לחצו כאן.

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות