נובמבר כבר כאן – מבצעי בלאק פריידי באתר אמזון התחילו!

קניות » נובמבר כבר כאן – מבצעי בלאק פריידי באתר אמזון התחילו!

אמזון amazon

אמזון ארה”ב הפתיעה אתמול כשהשיקה את איזור מבצעי בלאק פריידי 2021 שלה, כחודש וחצי לפני התאריך הרשמי (26/11) – כניסה לדף המבצעים.

זו כבר השנה הרביעית שבה אתרי המכירות הגדולים מתחרים ביניהם מי יתחיל את מבצעי המכירות ראשון – בלאק פריידי, יום הרווקים הסיני ואפילו שופינג איי אל הישראלי – כל אתר ניסה להקדים את המתחרים ולנגוס ראשון בעוגת המכירות.

אך אם עד כה עיקר המבצעים התקיימו במהלך חודש נובמבר, נראה שהשנה החגיגה הוקדמה, עם פירסום מבצעי טרום בלאק פריידי של אמזון על מגוון עצום של מוצרים, ובהנחות שקשה להאמין שנראה טובות מהן גם בבלאק פריידי עצמו.

נוסיף לכך את העובדה שהצרכנים הישראליים נהנים כרגע ממשלוחים חינם מאתר אמזון בקניות מעל 65 דולר, ונקבל מבצעי בלאק פריידי אטרקטיביים מאוד, שנמצאים באוויר כבר עכשיו.

ניתן למצוא רשימה מתעדכנת של מבצעי בלאק פריידי הנבחרים של אמזון בקישור הזה, או לעבור לאיזור המבצעים השלם באתר אמזון.

וכמובן – אל תשכחו להירשם, בחינם, ל-30 ימי ניסיון בשירות אמזון פריים, על מנת שתוכלו ליהנות ממבצעים נוספים – לחצו כאן לפרטים נוספים.

עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות