יום הרווקים 2021 – עלי באבא ו-JD בשיא מכירות חדש של 139 מיליארד דולר

קניות » יום הרווקים 2019 שבר את שיא המכירות

זו כבר הפכה להיות מסורת – יום הרווקים הסיני 2021 שבר את שיאי המכירות של השנים הקודמות, עם היקף מכירות בלתי נתפס של 139 מיליארד דולר באתרי קבוצות הסחר המקוון הגדולות בסין – עלי באבא ו-JD.com.

עלי באבא דיווחה על היקף מכירות כולל באתרי הקבוצה בסך של כ-540.3 מיליארד יואן (84.54 מיליארד דולר), זינוק של יותר מ-8% לעומת 498.2 מיליארד יואן בשנה שעברה. נתוני המכירות מתייחסים ל-11 הימים שמתחילת חודש נובמבר ועד ה-11.11.

קבוצת JD, המתחרה הגדולה של עליבאבא ומצטרפת חדשה יחסית למבצעי יום הרווקים הסיני, דיווחה על היקף עסקאות כולל באתרי החברה בסך של כ-349.1 מיליארד יואן (54.6 מיליארד דולר), עלייה של 28% לעומת 271.5 מיליארד יואן בשנה שעברה.

מדובר, אמנם, בנתונים פנומנליים, אך קצב הגידול בהיקפי המכירות ירד לעומת השנים הקודמות, בין היתר בגלל גישת האחריות החברתית שמנסים לאמץ בקבוצת עלי באבא, בעקבות ביקורת הולכת וגוברת על השפעתה של פעילות הקבוצה על הסביבה.

קראו את המדריך השלם שלנו על יום הרווקים הסיני.


מדריכי הקניות של savey


עוד באותו נושא:

צוות הכותבות והכותבים המסור של אתר סייבי פועל באופן שוטף על מנת לאתר, להגיש ולעדכן עבור קוראי האתר מידע מועיל, אובייקטיבי ונגיש. בין חברי הצוות: מיה רוזה, קרן סוחצקי, עומר גלעדי, נועם בן חיים וטליה פלד. עורך ראשי: רני שחר.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות